trasy

Białystok i Wilno
5 dni, autokarowa
30.05 - 03.06.2023 / CENA: 160 EUR + 1.600 PLN + ok. 250 PLN gotówką, wpłacane pilotowi grupy, przeznaczone na opłaty za wstępy do zwiedzanych obiektów


ZAPEWNIAMY:
  • przejazdy autokarem
  • wyżywienie pełne (bez śniadania 1. dnia i kolacji 5. dnia)
  • noclegi w hotelu lub domu pielgrzyma (pokoje 2, 3-osobowe
  • opłaty za przewodników lokalnych
  • ubezpieczenie
  • opłatę składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy
  • opiekę pilota i duchową opiekę księdza
  • Msze św.

1. DZIEŃ: WARSZAWA – CHOROSZCZ – BIAŁYSTOK
Choroszcz: Muzeum Wnętrz Pałacowych. Białystok: parafia Zmartwychwstania Pańskiego – późnobarokowy kościół z Berezwecza na Białorusi, sanktuarium Miłosierdzia Bożego, zwiedzanie jednego z oddziałów Muzeum Podlaskiego, spacer po zabytkowej części miasta (Rynek Kościuszki, Pałac i Ogrody Branickich), archikatedra Wniebowzięcia NMP i kościół św. Rocha oraz sobór prawosławny św. Mikołaja.

2 DZIEŃ: BIAŁYSTOK – NAREW – KRUSZYNIANY – SUPRAŚL – BIAŁYSTOK
Wasilków – Święta Woda: sanktuarium MB Bolesnej. Narew: drewniany kościół i cerkiew. „Kraina otwartych okiennic” Trześcianka i Puchły - podlaskie wioski z zabytkową drewnianą zabudową i cerkwiami. Supraśl: Muzeum Ikon i prawosławny monastyr męski Nawiedzenia NMP. Kruszyniany: meczet i cmentarz polskich Tatarów.

3 DZIEŃ: BIAŁYSTOK – WILNO
Przejazd do Wilna. Spacer uliczkami starego Wilna. Kościół Świętego Ducha, w którym przez wiele lat czczony był Obraz Miłosierdzia, namalowany w 1934 r. według osobistych wskazówek św. Faustyny, przez Eugeniusza Kazimirowskiego. Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, w którym od 28 września 2005 r. znajduje się obraz Miłosierdzia Bożego. Cmentarz na Rossie.

4 DZIEŃ: WILNO – SUPRAŚL
Ostra Brama – sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia. Muzeum św. Faustyny Kowalskiej, urządzone w domku, w którym siostra Faustyna mieszkała podczas swojego pobytu w Wilnie w roku 1929 i w latach 1933 – 1936. Kościół św. Piotra i Pawła na Antokolu. Powrót do Polski.

5 DZIEŃ: SUPRAŚL – SOKÓŁKA – TYKOCIN – WARSZAWA
Sokółka: kościół św. Antoniego Padewskiego – msza św. i adoracja relikwiarza z cząstką Ciała Pańskiego. Tykocin: zwiedzanie odbudowanego zamku, a następnie nawiedzenie kościoła Trójcy Świętej i spacer po mieście do zabytkowej synagogi. Pentowo - Europejska Wieś Bociania. Powrót do Warszawy.

OFERTY SPECJALNE