trasy

Wilno i odpoczynek nad morzem Bałtyckim
7 dni, autokarowa
08.06 - 14.06.2021 / CENA: 600 euro + 890 PLN

ZAPEWNIAMY:
  • przejazdy autokarem
  • wyżywienie pełne (3 posiłki dziennie)
  • noclegi w hotelu 3* (pokoje 2-osobowe)
  • opłaty za wstęp do zwiedzanych obiektów oraz przewodników lokalnych
  • opłaty za świadczenia zwyczajowe
  • ubezpieczenie
  • opłatę składki do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego
  • opiekę księdza przewodnika oraz pilota pielgrzymkowego
  • Msze św.

1. DZIEŃ: WARSZAWA – ŚWIĘTA WODA – WILNO
Przejazd autokarem z Warszawy do Wilna. Po drodze nawiedzenie sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie k/Białegostoku. Obiad w Augustowie. Przyjazd do Wilna na kolację i nocleg.

2 DZIEŃ: WILNO
Ostra Brama – Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia. Spacer uliczkami starego Wilna. Kościół Świętego Ducha, gdzie przez wiele lat czczony był Obraz Miłosierdzia, namalowany w 1934 r. przez Eugeniusza Kazimirowskiego, według osobistych wskazówek św. Faustyny. Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, gdzie od 28 września 2005 r. znajduje się obraz Miłosierdzia Bożego. Katedra p.w. św. Stanisława Biskupa Męczennika. Uniwersytet Wileński. Cmentarz na Rossie z grobami sławnych Polaków

3 DZIEŃ: WILNO – KOWNO – POŁĄGA
Przejazd z Wilna do Połągi, miejscowości położonej nad Morzem Bałtyckim. Po drodze zwiedzanie Kowna. Plac Ratuszowy z ratuszem zwanym „białym łabędziem” oraz kościołem jezuitów pw. św. Franciszka Ksawerego. Katedra św. Piotra i Pawła. Pozostałości zamku z XIV w.

4 DZIEŃ: POŁĄGA.
Zwiedzanie nadmorskiego kurortu oraz Muzeum Bursztynów. Po obiedzie czas wolny w Połądze.

5 DZIEŃ: POŁĄGA – KŁAJPEDA
Kłajpeda – największe miasto litewskiego wybrzeża. Spacer po starym mieście i placu Teatralnym. Muzeum Morza i Delfinarium. Po obiedzie czas wolny w Połądze.

6 DZIEŃ: POŁĄGA – MIERZEJA KUROŃSKA
Wycieczka na Mierzeję Kurońską, która oddziela Zalew Kuroński od otwartego Morza Bałtyckiego. W 2000 r. została ona wpisana (razem z jej rosyjską częścią) na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Góra Czarownic na której znajdują się drewniane rzeźby litewskich artystów. Osada Juodkrantè, znana ze względu na dużą liczbę wyrobów z bursztynu z czasów archaicznych, które zostały tutaj znalezione.

7 DZIEŃ: POŁĄGA – WARSZAWA
Przejazd z Połągi do Warszawy. Obiad w Kownie lub Augustowie.

OFERTY SPECJALNE