trasy

- przejazdy autokarem
- wyżywienie niepełne (obiad i kolacja 1. dnia, 2. dnia śniadanie i obiad)
- noclegi w domach pielgrzyma, pensjonatach lub hotelach (pokoje 2, 3-osobowe)
- opłatę składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy
- ubezpieczenie
- opiekę pilota i duchową opiekę księdza
- Msze św. Uwaga! Z powodu ograniczeń spowodowanych pandemią niektóre z zaplanowanych wejść do obiektów mogą się nie odbyć.
Dla mieszkańców Warszawy i okolic istnieje możliwość uczestniczenia w pielgrzymce bez korzystania i opłacania noclegu, kolacji i śniadania.
1. DZIEŃ:
Archikatedra św. Jana Chrzciciela: msza św. i zwiedzanie podziemi miejsca pochówku książąt mazowieckich, ostatniego króla polskiego, prezydentów II RP i polskiego noblisty Henryka Sienkiewicza, a także arcybiskupów warszawskich i prymasów, miejsce kultu bł. Zygmunta Felińskiego oraz bł. Stefana Wyszyńskiego. Kościół oo. kapucynów z sarkofagami królów Jana III i Augusta II. Cmentarz na Starych Powązkach z katakumbami, aleją zasłużonych i kościołem św. Karola Boromeusza. Cmentarze: ewangelicko – augsburski i ewangelicko - reformowany.
2. DZIEŃ:
Msza św. w kościele św. Wawrzyńca na Reducie Wolskiej. Cmentarz prawosławny i cerkiew św. Jana Klimaka na Woli. Cmentarz Powstańców Warszawy. Świątynia Opatrzności Bożej z relikwiami polskich świętych i Panteonem Wielkich Polaków, a także kolegiata św. Anny, Mauzoleum Potockich w sąsiedztwie pałacu wilanowskiego.
